Twilight RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight RPG

Twilight RPG
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 About me...

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Jacob Black

Jacob Black


Pranešimų skaičius : 204
Reputacija : 4
Join date : 2011-12-27

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 8:21 pm

Sveikučiai ;D Lažinuos, nė vienas manęs nepažįstat, tad reikia prisitatyti. Visų pirma aš Urtė, man keturiolika metelių...Mėgstu skaityti, vaikštinėti, svajoti, žiūrėt pro langą, stebėt žvaigždėtą dangų, klausytis muzikos, kurti ir dar bala žino ką ;D nenustumiu į šoną ir TV ar kompo, bet nesu dėl jų pakvaišus ir pan. xD Mokausi tikrai gerai, nors man vis norisi geriau. Lankau aikido [jei žinot kas tai per daiktas], dar norėčiau lankyt žirgyną ar gitaros pamokas. Nesu graži, drąsi ir visokia kitokia, bet stengiuosi išlikti savimi,nors vis per savo nedrąsumą prisidirbu ko nors. Turiu vienuolikmetę sesę ir du šunis. Tiesa, gyvenu aš Vilniuj, bet jau netoli Lentvario, Kalvų Slėnyje [irgi mažai kas žinos, kas tai per daiktas xD].
Tai vot, jei kils klausimų ar dar kas, klausau įdėmiai ;DD
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carli Cullen
Jingle bells, twilight smells, Edward ran away. Bella dies, Jacob cries, Potter all the way
Renesmee Carli Cullen


Pranešimų skaičius : 257
Reputacija : 2
Join date : 2011-11-23
Age : 24

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 8:26 pm

Pagaliau sužinojau, kas tu :DDD Vis gėdijaus paklaust :DD
Soup, labas. Smile Turbūt jau matei, kad mano vardas Gabija. Smile)
Parūpo man, ką kuri.. Eilėraščius, pasakojimus, miniatiūras ar išvis ten ką nors su fotošopu? :DD
Beje, šiaip atradau labai daug panašumų. Lyg čia būtų didesnė ir protingesnė aš (jei galim taip išsireikšt :DDD)
Atgal į viršų Go down
Jacob Black

Jacob Black


Pranešimų skaičius : 204
Reputacija : 4
Join date : 2011-12-27

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 8:31 pm

Sveika ;D Jap, mačiau ^^
Kuriu daugiausiai istorijas visokias, kartais ir eilėraščius, bet labai retai, taip pat retai, kaip per fotošopą ;DD
Smagu susipažint su panašia į save, kad didesnė galbūt, bet protingesnė- abejoju ;D
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carli Cullen
Jingle bells, twilight smells, Edward ran away. Bella dies, Jacob cries, Potter all the way
Renesmee Carli Cullen


Pranešimų skaičius : 257
Reputacija : 2
Join date : 2011-11-23
Age : 24

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 8:33 pm

Didesnė - tikrai, o dėl protingumo - neabejoji, nes tu nori mokintis vis geriau ir geriau, o man užtenka tiek. (nors aš irgi neprastai mokinuos, bet va, čia ne apie mane.. :DD)
O esi bandžiusi kurti pasakojimą kokį?
Atgal į viršų Go down
Jacob Black

Jacob Black


Pranešimų skaičius : 204
Reputacija : 4
Join date : 2011-12-27

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 8:35 pm

O manyje tamsa kaip tik toks pasakojimas, na, istorija. O apie kokį maždaug pasakojimą kalbi? ;D
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carli Cullen
Jingle bells, twilight smells, Edward ran away. Bella dies, Jacob cries, Potter all the way
Renesmee Carli Cullen


Pranešimų skaičius : 257
Reputacija : 2
Join date : 2011-11-23
Age : 24

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 8:43 pm

Na apie tokį ir turėjau galvoj. Tik ne tokį baisų. :DDD
Atgal į viršų Go down
Jacob Black

Jacob Black


Pranešimų skaičius : 204
Reputacija : 4
Join date : 2011-12-27

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 8:46 pm

Ei, jis nebaisus, man tuoj irgi baisu pasidarys xDD
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carli Cullen
Jingle bells, twilight smells, Edward ran away. Bella dies, Jacob cries, Potter all the way
Renesmee Carli Cullen


Pranešimų skaičius : 257
Reputacija : 2
Join date : 2011-11-23
Age : 24

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 8:59 pm

Dėl mano nuomonės? Ups... Tyliu :DDD
Atgal į viršų Go down
Jacob Black

Jacob Black


Pranešimų skaičius : 204
Reputacija : 4
Join date : 2011-12-27

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 9:07 pm

Nee, kai tu pasakei, perskaičiau, pačiai baisu pasirodė ;DD
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carli Cullen
Jingle bells, twilight smells, Edward ran away. Bella dies, Jacob cries, Potter all the way
Renesmee Carli Cullen


Pranešimų skaičius : 257
Reputacija : 2
Join date : 2011-11-23
Age : 24

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyAntr. 01 03, 2012 9:08 pm

O taip!! Na, tada bijokim kartu :DDD
Atgal į viršų Go down
Sulpicia Volturi
Some people need a high-five. In the face. With a chair.
Sulpicia Volturi


Pranešimų skaičius : 434
Reputacija : 4
Join date : 2011-06-19
Age : 28
Miestas : Dream Land!^^

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyTr. 01 04, 2012 11:37 am

labas, aš Erika ;D jau Renesmei spėjau pranešt, kad tavo vardas Augustė (nes paštas taip sako), ir pasigaidinau :DDD
sveika atvykusi Smile
Atgal į viršų Go down
Jacob Black

Jacob Black


Pranešimų skaičius : 204
Reputacija : 4
Join date : 2011-12-27

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyTr. 01 04, 2012 11:52 am

Ten man pusseserė atidavė paštą, tai dabar visur naudoju, kur regintis reikia xD
Šiaip, Sveika ;D
Atgal į viršų Go down
Renesmee Carli Cullen
Jingle bells, twilight smells, Edward ran away. Bella dies, Jacob cries, Potter all the way
Renesmee Carli Cullen


Pranešimų skaičius : 257
Reputacija : 2
Join date : 2011-11-23
Age : 24

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyTr. 01 04, 2012 11:55 am

Ačiū, Erika...
Man jau vardą pasikeist? Gerai, palydėkit į metrikacijos biurą (nors ne, jis kažkaip ne taip vadinas... Na, neesmė... Ar taip, ar taip fail :DDD)
Atgal į viršų Go down
Tania Denali

Tania Denali


Pranešimų skaičius : 206
Reputacija : 5
Join date : 2011-06-19
Age : 27
Miestas : Aliaska

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyKv. 01 05, 2012 9:00 pm

Sveikutė,aš Agnė.esu irgi iš Vilniaus.duokš peeeeeeeeeeeeeeeenkis..;DDDD
Atgal į viršų Go down
Jacob Black

Jacob Black


Pranešimų skaičius : 204
Reputacija : 4
Join date : 2011-12-27

About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... EmptyPen. 01 06, 2012 11:22 am

Sveika, nors ir dešimt ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





About me... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: About me...   About me... Empty

Atgal į viršų Go down
 
About me...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Twilight RPG :: Smile, just smile ;D-
Pereiti į: